UKP SUCHOWICZTEAM Wólka Panieńska w złocie

14 marca br. w hali SP Bystrzejowice odbyły się Finały Halowych Mistrzostw Województwa LZS W Piłce Nożnej Dziewcząt Mała Piłkarska Kadra Czeka. Młodziczki UKP Suchowiczteam w stawce siedmiu zespołów, zajęły pierwsze miejsce z kompletem punktów, zdobywając złoty medal i Mistrzostwo Województwa rocz. 2010 i mł. Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych.

W drodze po zwycięstwo pokonały kolejno: SP Stanin 3:0, AP Kicker Tomaszów L. 4:0, SP Krzesimów 2:0, LKS Wierzchowiska 4:0 i w finale obrońcę tytułu – UKS Legion Grabów Szl. 2:1. Bramki dla drużyny zdobyły: Jagoda Mroczek-5, Ada Kliszcz-3, Milena Waga-3, Aleksandra Momot-2. Nikola Bryk i Lena Kaślikowska zdobyły po 1 bramce. W składzie znalazły się również: Rozalia Kłos, Julia Hałas, Aleksandra Bondyra, Karolina Sierkowska, opiekun Marcin Mroczek.

Dodatkowo trener Wojciech Suchowicz miał jeszcze jeden powód do zadowolenia, gdyż tytuł Najlepszej Zawodniczki Mistrzostw zdobyła Jagoda Mroczek.

Wicemistrzostwo Województwa dla Legionu, brązowy medal zdobył LKS Wierzchowiska po pokonaniu zespołu SP Stanin.

W ubiegłym roku UKP Suchowiczteam zdobył srebro w kategorii rocz. 2009 i mł.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!