Właściwości spodni narciarskich Head

Spodnie narciarskie są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego narciarza. Firma Head oferuje szeroki wybór spodni narciarskich, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej spodniom Head i ich właściwościom.

Użyte materiały w spodniach Head

Spodnie narciarskie Head są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem i wilgocią. Zastosowane w spodniach HEAD Sportswear MXM (Moisture Transfer Microfibre) to wysoce wydajne mikrowłókna odprowadzające pot na powierzchnię materiału, gdzie jest on skutecznie usuwany. Daje to efekt chłodzenia i pozwala na szybkie schnięcie materiału. W spodniach Head zastosowano również izolacje PrimaLoft, która utrzymuj ciepło podczas jazdy.

Technologie stosowane w spodniach narciarskich Head

Head to firma, która słynie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych w swoich produktach. W spodniach narciarskich Head zastosowano wiele technologii, które wpływają na komfort jazdy i bezpieczeństwo narciarza. Na przykład opracowana membrana IAM Membrane 20 000/20 000, czy 4-Way Stretch o czterokierunkowej mechanicznej elastyczności.

Funkcjonalność spodni narciarskich Head

Spodnie narciarskie Head są wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają dodatkowy komfort podczas jazdy. W spodniach zastosowano regulowany pas ze szlufkami, przednie zapicięcie wyposażone w metalowe zatrzaski, haczyk i zamek YKK, wodoodporne zamki AquaGuard® w kieszeniach na dłonie, profilowane kolana podszyte szczotkowanym materiałem, wewnętrzna ochrona nogawek przed rozcięciem, wewnętrzne pętle umożliwiające przyczepienie szelek i ochraniacze przeciwśniegowe wewnątrz nogawek.

Cena spodni narciarskich Head zależy od modelu i rozmiaru. Spodnie Head to produkty z górnej półki, dlatego ich ceny mogą być wyższe niż spodnie innych producentów. Jednak warto zainwestować w dobrą jakość spodni, która zapewni doskonałą ochronę i wygodę podczas jazdy na nartach.

Jeżeli chcesz sprawdzić spodnie narciarskie Head wejdź na mcksport.pl.