Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Przedszkole Miejskie nr 12 w Zamościu było pierwszym, które otrzymało (10.01) kolorowe pojemniki do selektywnej zbiorki odpadów. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały ekologiczny występ artystyczny.

Specjalnie oznakowane kosze mają uczyć dzieci prawidłowej segregacji odpadów, a nauczyciele będą mogli wykorzystywać pojemniki np. do prowadzenia zajęć edukacyjnych.

Prezenty dla miejskich przedszkoli, które kupiło Miasto, to jeden z elementów kampanii edukacyjno- informacyjnej „Zamość segreguje” prowadzonej przez Miasto Zamość, a dotyczącej zasad prawidłowego segregowania odpadów.

Pojemniki na plastik, szkło i papier wraz z ulotkami dla dorosłych, niebawem trafią do pozostałych miejskich przedszkoli w Zamościu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.