Przedszkole dwujęzyczne – od A do Z

Jesteś rodzicem i zamierzasz wybrać dla swojego dziecka najlepsze przedszkole dwujęzyczne w Miasteczku Wilanów? Zanim to zrobisz, sprawdź jak wygląda alfabet takiej placówki – dzięki temu nie tylko będziesz wiedzieć, jakie cechy posiada prywatne przedszkole z językiem angielskim, ale również dowiesz się na co zwrócić uwagę, wybierając najlepszą placówkę tego typu dla swojego dziecka. Oto alfabet przedszkola językowego!

Przedszkole dwujęzyczne w Miasteczku Wilanów – od A do Z!

A jak Atrakcyjna oferta

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie prywatne przedszkole dwujęzyczne Miasteczko Wilanów jest lepszym rozwiązaniem dla Twojego dziecka, niż placówka publiczna. Wynika to z kilku rzeczy – od poziomu edukacji, przez liczbę zajęć dodatkowych, aż do indywidualnego podejścia do Twojego dziecka. Stawiając na przedszkole prywatne, wybierasz harmonijny rozwój i uśmiech na twarzy swojego dziecka.

D jak Doskonały program dydaktyczno-wychowawczy

Przedszkole angielskie zwracać będzie uwagę nie tylko na to, by dziecko mogło uczyć się skutecznie na zajęciach dydaktycznych. Bardzo istotnym celem jest również stworzenie maluchowi doskonałych warunków do zabawy (i nauki przez zabawę) oraz zaadaptowanie go do grupy. Bardzo często dziecko zdobywa umiejętności przez praktyczne działanie, co przynosi wiele korzyści w przyszłości.

F jak Fantastyczna Zabawa

Doskonale wyposażone sale – zarówno w materiały dydaktyczne, jak i zabawki, wiele zajęć dodatkowych i nauka przez zabawę – wszystko to sprawia, że przedszkole prywatne z językiem angielskim w Warszawie pozwala dziecku spędzić wspaniale każdą z godzin w placówce.

J jak Język angielski

Język angielski jest nauczany przez lektorów i native speakerów, którzy towarzyszą maluchom podczas codziennych zajęć, a ich celem jest to, by podopieczni osłuchali się z językiem. Dzięki temu angielski staje się dla nich naturalny, a nauka nie jest wymuszona.

L jak Logopeda

W najlepszych angielskich przedszkolach dziecko będzie mogło uczęszczać na spotkania z logopedą, którego zadaniem będzie wyeliminowanie różnego rodzaju wad wymowy. Dzięki regularnym, efektywnym ćwiczeniom, Twoje dziecko będzie mówiło z miesiąca na miesiąc coraz lepiej!

M jak Małe grupy

Dlaczego przedszkole brytyjskie uczy efektywnie? Ponieważ tworzy zaledwie kilkuosobowe grupy maluchów, w których to dużo łatwiej o sprawowanie opieki nad każdym dzieckiem oraz indywidualne podejście do jego potrzeb.

O jak Opieka w wakacje

A nawet w święta! To bardzo duża ulga dla wszystkich zapracowanych rodziców.

P jak Psycholog

Wybierając przedszkole dwujęzyczne w Miasteczku Wilanów postaw na takie, w którym pracuje psycholog – dzięki niemu możliwa będzie praca z dzieckiem, które źle się zachowuje, jest nieśmiałe albo agresywne.

S jak Smaczne posiłki

Całodniowe wyżywienie ma bardzo duży wpływ na pozytywny rozwój dziecka, a prywatne przedszkola oferują zazwyczaj bardzo dobrą jakość posiłków – zgodnych z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia.

W jak Własny plac zabaw

Każde liczące się przedszkole angielskie powinno posiadać dostęp do własnego, bezpiecznego placu zabaw, na którym dzieci będą mogły doskonale spędzać czas podczas słonecznych dni. Zyskasz wtedy pewność, że maluch nie tylko będzie się dobrze bawił, ale również wyczerpie nadmiar energii.

Z jak Zajęcia dodatkowe

To bardzo ważna oferta każdego przedszkola w Warszawie – zajęcia dodatkowe pozwalają nie tylko miło spędzić czas, ale i zdobyć nowe umiejętności czy odkryć talent u dziecka. Ważne więc, aby było ich jak najwięcej – wtedy Ty i Twoje dziecko zyskacie możliwość wyboru! Polecamy kurs tańca, naukę pływania, bajkoterapię, spotkania z ciekawymi ludźmi, a nawet wyjścia do kina czy teatru!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.