Uroczyste podsumowanie konkursów i olimpiad przedmiotowych, a także konkursów artystycznych i sportowych odbyło się (13.06.) w Centrum Kultury Filmowej "Stylowy".

Uhonorowano laureatów i finalistów, a także nauczycieli- opiekunów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Laureaci i finaliści konkursów ze szkół podstawowych:

Konkurs biologiczny i polonistyczny – Julia Ponieważ (SP 8 Zamość)

Konkurs chemiczny, biologiczny i matematyczny – Agata Budzyńska (SP 4 Zamość)

Konkurs chemiczny i matematyczny – Damian Dąbrowski (SP 2 Zamość)

Konkurs matematyczny i fizyczny – Wiktor Hołys (SP 8 Zamość)

Konkurs fizyczny i matematyczny – Mieszko Mazurkiewicz (I Społeczna SP)

Konkurs chemiczny i matematyczny – Piotr Zaręba (SP 10 Zamość)

Konkurs matematyczny-     Julia Buchajczuk (I Społeczna Szkoła Podstawowa)
                                        Michał Jacek (SP 4 Zamość)
                                        Szymon Bartecki (Katolicka SP Zamość)
                                        Natalia Bednarczuk (SP 3 Zamość)
                                        Igor Brzozowski (SP 4 Zamość)
                                        Michał Cielniak (SP 3 Zamość)
                                        Jakub Cieślak (SP 4 Zamość)
                                        Paulina Górnik (SP 2 Zamość)
                                        Kamil Harczuk (SP 9 Zamość)
                                        Izabela Kołodziej (SP 2 Zamość)
                                        Jędrzej Koroś (SP 3 Zamość)
                                        Damian Krzywonos (SP 4 Zamość)
                                        Natalia Leśniak (SP 4 Zamość)
                                        Alicja Łaszkiewicz (SP 4 Zamość)
                                        Kornelia Obszańska (I Społeczna Szkoła Podstawowa)
                                        Aleksandra Obuchowicz (Dwujęzyczna Szkoła Smart School)
                                        Anna Olszewska (SP 4 Zamość)
                                        Inga Pańko (SP 2 Zamość)
                                        Filip Pietkiewicz (SP 3 Zamość)
                                        Łukasz Sacha (Dwujęzyczna Szkoła Smart School)
                                        Zuzanna Sak ( SP 4 Zamość)
                                        Magdalena Słotwińska (SP 2 Zamość)
                                        Zuzanna Stępniak (SP 10 Zamość)
                                        Filip Szkamruk (SP 3 Zamość)
                                        Michał Ścibak (SP 4 Zamość)
                                        Julia Turzyniecka (I Społeczna Szkoła Podstawowa)
                                        Hanna Tymura (SP 3 Zamość)
                                        Jakub Ukalski (I Społeczna Szkoła Podstawowa)
                                        Kacper Wdowiak (SP 4 Zamość)
                                        Maciej Wierzański (SP 2 Zamość)
                                        Oliwia Wróbel (SP 2 Zamość)
                                        Maksymilian Zieliński (SP 9 Zamość)
                                        Katarzyna Zubala (SP 7 Zamość)


Konkurs geograficzny i matematyczny – Anna Figurska (Dwujęzyczna Szkoła Smart School Zamość

Konkurs wiedzy o Biblii i Kościele – Dorota Bojar (Katolicka SP Zamość), Magdalena Malicka (Katolicka SP Zamość), Paweł Mróz (Katolicka SP Zamość)

Konkurs polonistyczny – Maria Barczewska (I Społeczna Szkoła Podstawowa), Martyna Dudek (I Społeczna Szkoła Podstawowa), Natalia Lejb (SP 2 Zamość), Anna Łuczuk (SP 9 Zamość), Nina Maciocha (SP 6 Zamość)

Konkurs historyczny – Karolina Gil (SP 2 Zamość), Grzegorz Kosiński- Leszczyński (Dwujęzyczna Szkoła Smart School), Tymon Matuszak - (Dwujęzyczna Szkoła Smart School), Mateusz Bogiel (SP 6 Zamość), Jakub Juściński (Dwujęzyczna Szkoła Smart School Zamość)

Konkurs  j.angielskiego – Paweł Bociorowski (SP 3 Zamość), Izabela Sanocka (SP 8 Zamość), Marta Grajeta (SP 6 Zamość)

Konkurs j.niemieckiego – Igor Muryn (SP 4 Zamość)

Międzynarodowa Olimpiada o Unii Europejskiej – Szymon Smoła (SP 7 Zamość)

Konkurs j.francuskiego – Agnieszka Wakoń (SP 8 Zamość)


Laureaci i finaliści konkursów gimnazjum

Konkurs biologiczny i chemiczny – Agata Sawicka (Gimnazjum nr 1 Zamość)


Konkurs fizyczny i matematyczny – Jan Zieminski (I Społeczne Gimnazjum), Michal Szyszka (I Społeczne Gimnazjum), Julia Wiater (Gimnazjum nr 5 Zamość)


Konkurs matematyczny oraz wiedzy o Biblii i Kościele – Patrycja Wybranowska (Gimnazjum nr 3 Zamość)


Konkurs geograficzny, matematyczny i historyczny – Zuzanna Pizun (I Społeczne Gimnazjum)
Konkurs fizyczny i historyczny – Danuta Cupiał (I Społeczne Gimnazjum)


Konkurs biologiczny – Paulina Dziuba (Gimnazjum nr 5 Zamość), Mikołaj Pieniak (Gimnazjum nr 5 Zamość), Zuzanna Misztal (SP 2 Zamość)


Konkurs chemiczny – Sebastian Miszczuk (I Społeczne Gimnazjum), Rafał Oleszczak (Gimnazjum nr 5 Zamość)


Konkurs wiedzy o Biblii i Kościele – Eliza Muca (Gimnazjum nr 3 Zamość)


Konkurs polonistyczny – Judyta Grabowska (Gimnazjum nr 4 Zamość)


Konkurs matematyczny – Zofia Iwaniec (Gimnazjum nr 4 Zamość), Aleksandra Teterycz (Gimnazjum nr 3 Zamość)


Konkurs historyczny – Kamil Rogalski (Gimnazjum nr 5 Zamość), Michał Zabiciel (Gimnazjum nr 5 Zamość)

 

Nauczyciele i opiekunowie laureatów i finalistów szkół podstawowych i gimnazjów

- Pani Anna Janik (SP 2 Zamość)
- Pan Wiesław Nowakowski (SP 2 Zamość)
- Pani Wioletta Płatek (SP 2 Zamość)
- Pani Grażyna Prejbusz (SP 2 Zamość)
- Pani Elżbieta Sak (SP 2 Zamość)
- Pani Elżbieta Tyburska (SP 2 Zamość)
- Pani Iwona Dubina (SP 3 Zamość)
- Pani Grażyna Gaj (SP 3 Zamość)
- Pani Krystyna Kopciowska (SP 3 Zamość)
- Pani Daria Król (SP 3 Zamość)
- Pani Dominika Krysiak (SP 3 Zamość)
- Pani Anna Lachowska (SP 3 Zamość)
- Pani Katarzyna Skalska (SP 3 Zamość)
- Pani Joanna Szewczyk (SP 3 Zamość)
- Pani Ilona Żur (SP 3 Zamość)
-
Pan Wojciech Bartosiewicz (SP 4 Zamość)
- Pani Iwona Kołodziejczuk (SP 4 Zamość)
- Pani Marta Margol (SP 4 Zamość)
- Pani Joanna Kosz (SP 4 Zamość)
- Pani Ewa Niedabylska (SP 4 Zamość)
- Pani Maria Pawłowska (SP 4 Zamość)
- Pani Agata Słowik (SP 4 Zamość)
- Pani Anna Topolska (SP 4 Zamość)
- Pani Dorota Kowalczyk (SP 6 Zamość)
- Pani Monika Słomianowska (SP 6 Zamość)
- Pan Jerzy Smól (SP 6 Zamość)
- Pani Joanna Stefanowska (SP 6 Zamość)
- Pani Katarzyna Beda (SP 7 Zamość)
- Pani Małgorzata Bożek (SP 7 Zamość)
- Pani Elżbieta Danilewicz (SP 7 Zamość)
- Pani Lidia Mróz (SP 7 Zamość)
- Pani Marta Majewska (SP 7 Zamość)
- Pani Agnieszka Bratkowska (SP 8 Zamość)
- Pani Irena Chwiejczak  (SP 8 Zamość)
- Pani Monika Paska (SP 8 Zamość)
- Pani Aneta Rudawska (SP 8 Zamość)
- Pani Małgorzata Sawic (SP 8 Zamość)
- Pan Wiesław Sroka (SP 8 Zamość)
- Pani Bożena Wieczorek (SP 8 Zamość)
- Pani Agnieszka Wnuk (SP 8 Zamość)
- Pani Marzanna Bednarz (SP 9 Zamość)
- Pani Ewa Kołodziej (SP 9 Zamość)
- Pani Katarzyna Radomska-Wosiak (SP 10 Zamość)
- Pani Alina Stopa (SP 10 Zamość)
- Pani Barbara Tęczak (SP 10 Zamość)
- Pani Małgorzata Walmont (SP 10 Zamość)
- Pani Małgorzata Zachajczuk (SP 10 Zamość)
- Pani Sława Bilska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pani Elżbieta Kędrak (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pani Dorota Sowińska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pani Grażyna Piątkowska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pani Marta Wiśniewska (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pan Zbysław Zapała (Zespół Szkół Społecznych Zamość)
- Pani Agnieszka Ostasz (Katolicka Szkoła Podstawowa)
-ks. Krzysztof Sosnowski (Katolicka Szkoła Podstawowa)
- Pani Monika Poświatowska (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School)
- Pan Paweł Sawicki (Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School)

Laureaci i finaliści szkół ponadgimnazjalnych

XLV Olimpiada Historyczna – Stanisław Zabandżała (3 LO Zamość)


XIV Olimpiada Przedsiębiorczości i XXXII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej – Maciej Wojnar (3 LO Zamość)


Olimpiada Wiedzy o Prawie i XXXVII Olimpiady Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej – Krystian Petz (1 LO Zamość)


68 Olimpiada Fizyczna oraz Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki i z fizyki – Wojciech Jasiński (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące)


XLII Olimpiada J.Francuskiego – Sebastian Czusz (3 LO Zamość)


XXXVII Olimpiada J.Łacińskiego – Oskar Korczynski (1 LO Zamość), Kamila Śledź (I Społeczne LO)

 

XLV Olimpiady Geograficznej – Marek Zastąpiło (I Społeczne LO)

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki i z matematyki:
- Dominik Dębinski (1 LO Zamość)
- Mikołaj Kulczyński (1 LO Zamość)
- Paweł Lewkowicz (1 LO Zamość)
- Kacper Bulak (1 LO Zamość)
- Damian Cyper (1 LO Zamość)
- Tymon Gontarz (1 LO Zamość)
- Emil Łasocha (1 LO Zamość)
- Paweł Oleniak (1 LO Zamość)
- Marcin Pieczykolan (1 LO Zamość)
- Mateusz Duma (1 LO Zamość)
- Piotr Łukasiewicz (I Społeczne LO)
- Łukasz Szyszka (I Społeczne LO)
- Adrian Świrszcz (I Społeczne LO)
- Mateusz Zalewski (I Społeczne LO)

Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z chemii- Piotr Pizon (1 LO Zamość)

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z matematyki- Karol Wolczyk (I Społeczne LO), Barbara Rosiak (3 LO Zamość), Wiktoria Skowron (I Społeczne LO)

XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych- Dawid Ziobro (ZSP nr 5 Zamość)

Olimpiada Teologii Katolickiej- Kacper Biłant ( 2 LO Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna- Wiktoria Bojar (ZSP nr 1 Zamość)

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej- Patryk Kuron (ZSP nr 2 Zamość), Agata Martyniuk ( ZSP nr 2 Zamość), Kamila Świder (ZSP nr 2 Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Białystok- Julia Poździk (1 LO Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistycznej- Kacper Silezin (ZSP nr 1 Zamość)

Ogólnopolska Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna Łódź- Wiktoria Szykulska (1 LO Zamość)

Nauczyciele i opiekunowie laureatów i finalistów szkół ponadgimnazjalnych:
- Pan Zbigniew Kodryaczny (3 LO i Smart School Zamość)
- Pani Paulina Adamowicz (1 LO Zamość)
- Pan Andrzej Mazurkiewicz (I Społeczne LO Zamość , I LOZamość,  Społeczna SP i I Społeczne Gimnazjum Zamość)
- Pani Mirosława Podhajny (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskie w Zamościu)
- Pan Jacek Podkościelny (I Społeczne LO Zamość)
- Pani Anna Białkowska- Dzięgiel (ZSP nr 5 Zamość)
- Pani Maria Bubiłek (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu i I Liceum Ogólnokształcące)
- Pani Marta Dynowska (1 LO Zamość)
- Ks.Jerzy Frankiewicz (1 LO Zamość)
- Pan Andrzej Gdański (ZSP nr 1 Zamość)
- Pani Anna Gęborys (3 LO Zamość)
- Pani Maria Hałasa (3 LO Zamość)
- Pan Adam Maślany (ZSP nr 2 Zamość)
- Pani Bernarda Paszko (3LO Zamość)
- Pan Krzysztof Siek (ZSP nr1 Zamość)
- Pan Leszek Stempel (ZSP nr 1 Zamość)
- Pani Małgorzata Twardziszewska (1LO Zamość)
- Pan Zenon Ważny (ZSP nr1 Zamość)
- Pani Joanna Wójcik (2 LO Zamość)

Uczniowie nagrodzeni w konkursach artystycznych:

2 miejsce - XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moja rodzina w kolorach świata”- Gabriela Belina (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)

Międzynarodowy Konkurs Fashion Designer Awards 2019- Franciszek Drozdowski (SP 3 Zamość)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Lotniczej „Skrzydła nad Kazimierzem”- Zuzanna Gałan (SP 7 Zamość)

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Mistyczne”- Anna Grudzinska (SP 3 Zamość)

1 miejsce - XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Malowane Poezją”- Magdalena Krawczuk (MDK Zamość)

III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Moje miasto- moja duma": nagroda główna: Julia Magdziak (Przedszkole Nr9 Zamość), 3 miejsce: Monika Niemczuk (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)

Konkurs magazynu „Press” - Grand Press Photo- Kacper Nowak (1 LO Zamość)

Nagroda główna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł w za dużych butach” , I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 Miejscowości Niepodległej” oraz w konkursie  „Pocztówka z mojej miejscowości”, II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „100 Lecie Odzyskania Niepodległości Polskim” oraz w konkursie „Koleżanko, kolego – pokaż, co w twojej miejscowości jest najpiękniejszego”: Oliwia Sawicka (Przedszkole Nr1 Zamość)


1 miejsce w 29. Ogólnopolskim Literackim Konkursie im. Jana Parandowskiego: Maria Terlecka (SP 6 Zamość)


1 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Przedszkolak sprawny, zdrowy, do zabawy zawsze gotowy": Wiktoria Wójtowicz (Przedszkole Nr 12 Zamość)

1 miejsce w  Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Przedszkolak sprawny, zdrowy, do zabawy zawsze gotowy"; Anna Wróbel (Przedszkole Nr 12 Zamość)

III Nagrody w XI Ogólnopolskim Konkursie Maluarskim „Siedem Grzechów Głównych” - Dąbrowa Górnicza: Emilia Zaręba (MDK Zamość)

I miejsce- Złoty Dyplom w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek – Rzeszów: chór szkolny (1 LO Zamość)

Uczniowie nagrodzeni w konkursach sportowych:


2 miejsce w Mistrzostwach Polski w Kata Jiu – Jitsu Goshin - Ryu oraz III miejsca w Mistrzostwach Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu: Piotr Godzisz (2 LO Zamość)

Vicemistrz Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS: Patryk Krupa (ZSP 1 Zamość)  

Vicemistrz Polski Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży: Julia Oberda (ZSP 1 Zamość)

2 miejsce w grze podwójnej chłopców - XXV Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego „Sprawni Razem” – Tomasz Repeć (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)                                        

3 miejsce w Ogólnopolskich Biegach Przełajowych ZSS  „Sprawni Razem”: Krystyna Potyrańska (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)

Nauczyciele opiekunowie wychowanków przedszkoli i placówek oświatowych:
- Pani Magdalena Majer (MDK Zamość)
- Pani Wioletta Brzozowska (MDK Zamość)
- Pani Katarzyna Łagoźny (Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu)
- Pani Renata Mulawa (Przedszkole Miejskie Nr 9 w Zamościu)
- Pani Anna Fałaga (Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu)
- Pani Bożena Gil (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)
- Pani Joanna Sudołowicz (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)
- Pan Michał Toczyński (Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Zamościu)


1000 Znaków do wykorzystania