Zarzuty posiadania marihuany usłyszał wczoraj 35-latek z gm. Skierbieszów. Policjanci w miejscu zamieszkania mężczyzny odnaleźli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 150 dilerskich porcji tego narkotyku. Posiadanie substancji odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy przypuszczali, że 35-latek zamieszkały w gm. Skierbieszów w miejscu zamieszkania może posiadać substancje zabronione. Postanowili wiec zweryfikować swoje podejrzenia. Nie pomylili się, w czasie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 35-latka odnaleźli plastikowe pudełko, a w jego wnętrzu foliowy worek z zawartością suszu roślinnego. Odnaleziona substancja została przez mundurowych zabezpieczona i przewieziona do komendy. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Właściciel środków odurzających również trafił do zamojskiej jednostki.

Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Z odnalezionej u 35-latka marihuany można byłoby wykonać ponad 150 dilerskich porcji tego narkotyku.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zabronione, a złamanie tego zakazu zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.
D.K-B.