Stand-up Michała Lei z programem „1991” w Zamościu
Stand-up Michała Lei z programem „1991” w Zamościu
W Zamościu odbędzie się występ Michała Lei z jego najnowszym programem stand-upowym zatytułowanym „1991”. Artysta w nowym materiale podejmuje osobiste tematy, które wcześniej unikał, m.in. wspomnienia z dzieciństwa, wyzwania dorosłości oraz własne lęki i wątpliwości. Program łączy elementy humoru i refleksji, prezentując nieznaną dotąd stronę komika.
Szczegóły wydarzenia
Występ zaplanowano na niedzielę, 8 lutego 2026 roku o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego. Miejscem spotkania będzie Zamojski Dom Kultury, zlokalizowany przy ulicy Partyzantów 13 w Zamościu.
O artyście i programie
Michał Leja jest znanym stand-uperem i improwizatorem, który zdobył popularność dzięki różnorodnym formatom komediowym. Jego występy charakteryzują się oryginalnym spojrzeniem na rzeczywistość, interakcją z publicznością oraz szczerością. Dotychczas zrealizował kilka programów, które cieszyły się uznaniem widzów w całej Polsce.
Informacje organizacyjne
- Występ jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+).
- Zakazane jest nagrywanie wydarzenia zarówno w formacie audio, jak i wideo.
- Osoby nietrzeźwe lub zakłócające przebieg występu będą usuwane bez prawa do zwrotu biletu.
- Handel biletami w celu osiągnięcia zysku jest nielegalny.
Autor: info_wydarzenia