Policjantka z Zamościa znów na szczycie. Zdobyła mistrzostwo służb mundurowych

Policjantka z Zamościa znów na szczycie. Zdobyła mistrzostwo służb mundurowych

FOT. KMP w Zamościu

Podkomisarz Monika Mazur z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu wygrała IX Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. Na trasie w Warce pokonała rywalki i sięgnęła po tytuł mistrzyni w kategorii kobiet.

Wyścig odbył się w niedzielę 23 sierpnia. W zawodach uczestniczyli funkcjonariusze Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Służby Więziennej z całej Polski.

Zawodnicy mieli do pokonania 65-kilometrową trasę ze startem i metą w Warce. Rywalizacja odbywała się ze startu wspólnego, a wydarzenie zorganizowały Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Policja. Honorowy patronat nad mistrzostwami objął komendant wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu, nadinspektor Waldemar Wołowiec.

Podkomisarz Monika Mazur, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Zamościu, ponownie wystartowała w kolarskich zmaganiach. Do mety dotarła na pierwszym miejscu podium, zdobywając tytuł Mistrzyni Służb Mundurowych w kategorii kobiet.

To kolejny mocny sportowy akcent związany z policjantką z Zamościa. Połączenie służby z wymagającą dyscypliną wytrzymałościową pokazuje, że ten sukces nie był przypadkowym wynikiem jednego wyścigu, lecz efektem konsekwencji i sportowej pasji.

na podstawie: Policja Zamość.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (KMP w Zamościu). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji