Zamojski Dom Kultury poszukuje menedżera Zamojskiej Akademii Kultury
Zamojski Dom Kultury ogłosił nabór na stanowisko menedżera Zamojskiej Akademii Kultury. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za koordynację działań kulturalnych oraz zarządzanie projektami. To doskonała szansa dla osób z wykształceniem humanistycznym i doświadczeniem w sektorze kultury.

Zamojski Dom Kultury poszukuje menedżera Zamojskiej Akademii Kultury

W Zamościu pojawiła się wyjątkowa okazja zawodowa dla osób z pasją do kultury i zarządzania. Zamojski Dom Kultury (ZDK) ogłosił nabór na stanowisko menedżera Zamojskiej Akademii Kultury (ZAK). To pełnoetatowa rola na umowę o pracę, której rozpoczęcie przewidziano na 1 sierpnia 2024 roku.

Wymagania stawiane kandydatom

Idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać wykształcenie wyższe humanistyczne, z preferencją dla kierunków takich jak kulturoznawstwo, internacjologia, marketing kultury, komunikacja i media czy dziennikarstwo. Ważnymi cechami są również umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Nie bez znaczenia jest również komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz umiejętność tworzenia strategii komunikacji w mediach społecznościowych. Te kompetencje będą kluczowe w codziennej pracy menedżera, który będzie musiał efektywnie zarządzać różnymi projektami i działać w dynamicznym środowisku kulturalnym.

Zakres obowiązków nowego menedżera

Osoba zatrudniona na stanowisku menedżera Zamojskiej Akademii Kultury będzie odpowiedzialna za programowanie i planowanie pracy ZAK. Do jej zadań będzie należała organizacja i koordynowanie przedsięwzięć kulturalnych we współpracy z sześcioma zamojskimi instytucjami. Ważnym aspektem pracy będzie również prowadzenie działań promocyjnych oraz pozyskiwanie środków finansowych i materialnych na organizację wydarzeń.

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi oraz prowadzenie dokumentacji instytucji to kolejne kluczowe obowiązki. Menedżer będzie musiał nie tylko tworzyć, ale i realizować strategie, które przyczynią się do rozwoju Zamojskiej Akademii Kultury oraz wzbogacą ofertę kulturalną miasta.

Proces aplikacyjny i wymagane dokumenty

Osoby zainteresowane ofertą pracy powinny złożyć swoje CV do 19 lipca 2024 roku. Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu Zamojskiego Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13 lub wysłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W CV należy koniecznie umieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

To wyjątkowa okazja dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w sektorze kultury i mają doświadczenie w zarządzaniu projektami kulturalnymi. Zamojski Dom Kultury oferuje nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość realnego wpływu na kulturalne życie miasta.


Na podstawie: Zamojski Dom Kultury w Zamościu