Michał Bajor z nową płytą i koncertem w Zamościu
Michał Bajor powraca z nową płytą i wyjątkowym koncertem w naszym mieście! Już w lutym będziemy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu pełnym muzycznych niespodzianek i sentymentalnych wspomnień. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć zarówno klasyczne hity, jak i zupełnie nowe kompozycje artysty.
  1. Premiera płyty „No, a ja?”
  2. Wyjątkowe duety z Ireną Santor i Kayah
  3. Autorskie kompozycje Michała Bajora
  4. Koncert w ZDK 16 lutego 2025 r.

Michał Bajor, znany i ceniony artysta, wraca na scenę z nowym projektem muzycznym „No, a ja?”. Ta płyta to nie tylko nowe aranżacje starych hitów, o które prosiła jego wierna publiczność, ale także zupełnie nowe utwory skomponowane przez samego Bajora.

Co ciekawe, Michał Bajor po raz pierwszy wystąpił tutaj także w roli autora tekstów. Trzy z piosenek na płycie zawierają teksty jego autorstwa, a dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której słowa napisał Artur Andrus.

Na płycie „No, a ja?” znajdziemy również duety z wyjątkowymi artystkami. Michał Bajor zaśpiewał razem z Ireną Santor i Kayah, co z pewnością dodało płycie niepowtarzalnego charakteru. Warto również wspomnieć o współpracy z Grupą MoCarta oraz Chórem Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, co gwarantuje wysoką jakość artystyczną całego projektu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się 16 lutego 2025 roku o godzinie 17.00 w Zamojskim Domu Kultury. Bilety, w cenie 169 zł, można nabyć zarówno w Sekretariacie ZDK, jak i online. Nie przegapcie tej okazji, by doświadczyć niezwykłej muzycznej podróży z Michałem Bajorem!


Na podstawie: Zamojski Dom Kultury w Zamościu