Zajęcia dla Seniorów: Ćwiczenie pamięci w Zamościu co drugą środę
Środy w Zamościa Akademii Kultury to doskonała okazja dla seniorów, aby spotkać się w miłym towarzystwie i zadbać o swoją pamięć oraz koncentrację. Zapraszamy na cykliczne zajęcia, które odbywają się co dwa tygodnie. Najbliższe spotkanie już 19 czerwca o godzinie 11:00.
  1. Spotkania dla seniorów w każdą drugą środę o 11:00.
  2. Zajęcia skupione na ćwiczeniach pamięci i koncentracji.
  3. Bezpłatne uczestnictwo, wymagane poczucie humoru.
  4. Spotkania w Zamościa Akademii Kultury, sala Wytwórnia Kultury.

Zamojska Akademia Kultury serdecznie zaprasza wszystkich seniorów na wyjątkowe zajęcia, które odbywają się w co drugą środę o godzinie 11:00. Te spotkania to doskonała okazja, aby w miłej atmosferze zadbać o swoją pamięć oraz koncentrację.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 19 czerwca. Zajęcia prowadzone są w sali Wytwórnia Kultury, na drugim piętrze budynku z windą, co zapewnia łatwy dostęp dla wszystkich uczestników. Spotkania te to nie tylko ćwiczenia umysłowe, ale także świetna okazja do wspólnej zabawy i śmiechu.

Te regularne spotkania są całkowicie bezpłatne, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest zabranie ze sobą dobrego humoru. Zajęcia prowadzone są w sposób, który sprawia, że uśmiech nie schodzi z twarzy uczestników.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Kamilą Niemczuk pod numerem telefonu 84 6392021. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach.


Według informacji z: Dom Kultury Zamość