Oddaj krew - to dziecinnie proste! Akcja już 1 czerwca
Oddaj krew i pomóż potrzebującym! Dołącz do akcji krwiodawstwa 1 czerwca!
  • 1 czerwca, godz. 9:00 – 14:00
  • Brama Spotkań – ul. Królowej Jadwigi 2
  • Specjalne bonusy dla dawców
  • Strefa animacji dla dzieci

1 czerwca, w godzinach od 9:00 do 14:00, odbędzie się akcja krwiodawstwa w Bramie Spotkań przy ul. Królowej Jadwigi 2. To doskonała okazja, by pomóc potrzebującym, a jednocześnie skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych dla uczestników.

Na dawców czekają liczne niespodzianki. Przede wszystkim, każdy kto odda krew, otrzyma zestaw MEGA gadżetów oraz drzewko lub krzew w ramach inicjatywy "Zazieleńmy Gminę Zamość". To nie tylko szansa na pomoc innym, ale również na włączenie się w ekologiczne działania na rzecz naszej społeczności.

Brama Spotkań zaprasza także na orzeźwiające koktajle oraz pizzę z plenerowego pieca. Dla smakoszy przygotowano warsztaty kulinarne, a Koło Gospodyń Wiejskich z Bortatycz zadba o posiłki, soki, płynną czekoladę i inne słodkości.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W strefie animacji przewidziano darmowe dmuchańce, zabawy z animatorami oraz warsztaty zaplatania warkoczyków. To doskonała okazja, by dzieci mogły się bawić, podczas gdy ich rodzice oddają krew.

Podczas wydarzenia otwarta będzie również strefa gier, a uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach kuglarskich z Forge of Fire oraz spróbować swoich sił w grze w golfa. Na miejscu będą obecni także ratownicy drogowi oraz przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy chętnie udzielą informacji na temat honorowego krwiodawstwa.

Akcja krwiodawstwa to wyjątkowa inicjatywa, której celem jest pomoc zarówno Polakom, jak i Ukraińcom. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału i wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Oddanie krwi to niewielki wysiłek, który może uratować życie!


Na podstawie: Urząd Miasta w Zamościu