Uroczystości w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu podsumowujące sukcesy pierwszego semestru

W miniony piątek (26.01) w Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu odbyło się podsumowanie I semestru nauki. W uroczystości uczestniczył Wicestarosta Zamojski Witold Marucha oraz pani Edyta Bartoszczyk, pracownik Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu, którzy razem z panem Waldemarem Gardiaszem - Dyrektorem Technikum, kadrą szkoły oraz uczniami świętowali sukcesy szkoły.

Niewątpliwym osiągnięciem jest otrzymanie kolejnej Złotej Tarczy, która jest już czwartym tego typu wyróżnieniem dla szkoły.

Podczas wydarzenia odbył się finał Szkolnego konkursu matematycznego, w którym wzięły udział 3 drużyny wyłonione wcześniej w szkolnych eliminacjach. Ostatecznie, po dość wyrównanym boju I miejsce zajęła ekipa z kl. V TI, drugie miejsce wywalczyła kl. IV TG, a trzecie miejsce przypadło walecznym chłopakom z kl. III TG.

Po matematycznych zmaganiach nagrodzono tych, którzy w tym semestrze najbardziej na to zasłużyli: stypendysty Prezesa Rady Ministrów z najwyższą średnią w szkole (5,15) – Kacpra Koczota, uczniów ze średnią powyżej 4,75 i 4,50 oraz uczennic, które przez cały semestr miały 100% frekwencję.

Nagrodę z Funduszu nauczycieli Technikum dla najlepszego ucznia zza granicy, który poczynił największe postępy w nauce otrzymał Swiatosłav Zinchenko. Dyrektor wręczył również nagrody za szkolny konkurs „Choinkowe cuda” oraz Puchar z Mikołajkowego turnieju piłki siatkowej, który wywalczyła klasa IV TI.

www.facebook.com/powzam

Zdjęcia: Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu

img_2905.jpg
img_2911.jpg
img_2903.jpg
img_2773.jpg
img_2850.jpg
img_2748.jpg
img_2918.jpg