Zamojska Policja ponawia apel o przekazywanie informacji, które pomogą w jak najszybszym odnalezieniu sprawców okaleczenia jeża.

O pomoc w odnalezieniu sprawców okaleczenia jeża, który aktualnie przebywa pod troskliwą opieką pracowników Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt prowadzonego przez Stowarzyszenie Leśne Pogotowie zamojska Policja apelowała kilka dni temu. Mundurowi pracują nad wyjaśnieniem sprawy.

Policjanci dążą do tego, aby sprawa jak najszybciej znalazła swój finał w sądzie a osoby, które zapałkami wydłubały oczy jeżowi - poniosły zasłużoną karę. Każda informacja, która pozwoliłaby ustalić miejsce, gdzie doszło do przestępstwa oraz szczegóły popełnienia tego karygodnego czynu jest bardzo ważna.

Dlatego też ponawiamy apel. Wszystkich, którzy posiadają wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt z zamojską Policją. Apelujemy również do mężczyzny, który zareagował na przemoc i zatroskany o zdrowie jeża zawiózł go do Ośrodka, aby jak najszybciej skontaktował się w tej sprawie z komendą w Zamościu lub najbliższą jednostką Policji.

Informacje można przekazywać dzwoniąc pod numer: 84 677-14-22 (od 7.30 do 15.30) lub całodobowo: 84 677-14-17 lub 84 677-14-62 lub też drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  
D.K-B.