Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Łazienka to pomieszczenie, w którym wprawdzie nie spędzamy tak dużo czasu w ciągu dnia, ale jej wygląd oraz funkcjonalność mają szczególne znaczenie dla naszego codziennego komfortu. Aby łazienka spełniła wszystkie nasze wymagania, warto zdecydować się na usługę jej projektowania!

Profesjonalnie przyszykowany projekt łazienki ma wiele zalet. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się obecnie na korzystanie z usług projektowych, które dostępne są obecnie nie tylko w biurach, ale także w salonach łazienek, na przykład w warszawskim salonie Dekorus.

Przygotowywane przez projektantów projekty łazienki mogą posiadać różnorodne style – nowoczesne oraz klasyczne. Co najczęściej wybierają klienci?

Projekty łazienki – łazienki nowoczesne

Zdecydowanie największym powodzeniem cieszą się obecnie projekty łazienek nowoczesnych. Nowoczesne łazienki przyciągają uwagę prostym, ale efektownym wykończeniem wnętrz, dzięki czemu wyglądają także czysto i świeżo.

Jeśli sprawdzimy pomysły na projekt łazienki 2019, wśród nich znajdziemy dużo nowoczesnych propozycji!

Łazienki nowoczesne bardzo często posiadają efektowne, niebanalne płytki ceramiczne na ścianach oraz na podłodze, na przykład są to płytki z efektem 3D, imitujące kamień czy beton lub też płytki w intensywnych kolorach.

Towarzyszą im proste, ale przy tym funkcjonalne sprzęty, na przykład kwadratowe lub prostokątne kabiny prysznicowe, w tym typu walk-in, prostokątne albo zaokrąglone wanny, nowoczesne meble łazienkowe.

Takie właśnie łazienki doskonale sprawdzają się w różnych przestrzeniach – małych oraz większych wnętrzach. W nowoczesnym stylu przygotowuje się zatem bardzo często projekty łazienek małych, w tym między innymi projekty łazienki 4m2 czy też 5m2.

Gdy zatem chcemy zlecić projektowanie łazienek, w takim przypadku projektant będzie mógł przygotować dla nas efektowny plan w nowoczesnym stylu, który przypadnie nam do gustu.

Projekty łazienki – nowoczesne czy klasyczne?

Projekty łazienki – łazienki klasyczne

Nadal dużym zainteresowaniem cieszą się także klasyczne łazienki projekty takich wnętrz również możemy zamówić w biurach projektowych czy w salonach łazienek świadczących takie usługi.

Czym dokładnie charakteryzuje się łazienka klasyczna? W tym przypadku projektant łazienek może zaproponować nam przede wszystkim łazienki w ciepłych odcieniach, posiadające stylizowane na retro detale lub też łazienki wyróżniające się nawiązaniem do stylu francuskiego, kolonialnego czy też rustykalnego.

Takie projekty łazienkowe także można zastosować w różnych metrażach, a także kapitalnie sprawdzają się jako projekty łazienek na poddaszu czy też w pomieszczeniach z oknami, aby nadać im naturalne oświetlenie.

Będziemy mogli sprawdzić, jak będzie prezentowała się łazienka jeszcze przed jej wykończeniem, gdy biuro dostarczy nam projekty łazienek 3D wraz z wizualizacjami.

Projekty łazienki – ile to kosztuje?

Chcesz zdecydować się na skorzystanie z usługi projektowania łazienek? W takim przypadku na pewno zastanawiasz się, z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć.

Gdy chodzi o profesjonalnie przygotowany projekt łazienki cena usługi jest zależna głównie od metrażu wnętrza. Musimy liczyć się wówczas z kosztem rozpoczynającym się od około 200-300 złotych.

Możemy otrzymać też projekt łazienki za darmo, jeśli zdecydujemy się na zamówienie usługi projektowej w salonie łazienek i zakupimy w nim potrzebne do realizacji projektu materiały.

Aktualne oferty związane z projektowaniem wnętrz, w tym także łazienek możemy znaleźć już teraz on-line.