Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło minionej doby w m. Krasne. W wyniku zderzenia się volkswagena bora z ciągnikiem rolniczym na skutek odniesionych obrażeń zmarł 48-letni pasażer osobówki. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po godz. 15 w m. Krasne w pow. zamojskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą poruszając się drogą krajową nr 17 od Izbicy w kierunku Starego Zamościa na skrzyżowaniu wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku m. Kolonia Krasne. Kiedy już prawie skręcił, w środkową część przyczepy uderzył kierujący volkswagenem, który krajową 17-stką poruszał się w przeciwnym kierunku.

Z obrażeniami ciała do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła trzy osoby, które podróżowały volkswagenem. Niestety jednej z nich, 48-letniego mieszkańca gm. Stary Zamość nie udało się uratować. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że 19-letni kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy, jednak 46-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość, który siedział za kierownicą volkswagena w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółów oraz okoliczności wypadku. Apelują o zachowanie ostrożności na drodze, wyobraźnię i jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami.
DKB

 

 
 
 
 
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.