Balet klasyczny „Jezioro Łabędzie” w Zamojskim Domu Kultury
Balet klasyczny „Jezioro Łabędzie” w Zamojskim Domu Kultury
W Zamojskim Domu Kultury odbędzie się spektakl baletowy „Jezioro Łabędzie” w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego. To klasyczne dzieło baletowe, znane z pięknej muzyki i pełnej emocji historii, zostanie zaprezentowane w profesjonalnej oprawie scenicznej. Przedstawienie przygotowują doświadczeni tancerze pod kierownictwem Marcina Rolczyńskiego, a choreografię stworzył włoski baletmistrz Alessandro Bonavita.
Data i miejsce wydarzenia
Spektakl odbędzie się 14 lutego 2026 roku o godzinie 19:00 w Zamojskim Domu Kultury, który znajduje się przy ulicy Partyzantów 13 w Zamościu.
Organizacja i wykonawcy
Wydarzenie organizuje Zamojski Dom Kultury. Występ przygotował Królewski Balet Klasyczny, który skupia wybitnych tancerzy z Polski i Europy. Muzykę do baletu skomponował Piotr Czajkowski, a przedstawienie cechuje się wysokim poziomem artystycznym oraz efektowną scenografią i kostiumami.
Autor: info_wydarzenia