Rozpocznij przygodę z fotografią na III Ogólnopolskim Plenerze w Roztoce!

Już w maju 2025 roku Roztocze stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia artystycznego, które przyciągnie pasjonatów fotografii z całej Polski!
- Roztocze zaprasza na fotograficzną podróż pełną inspiracji
- Jak wziąć udział w plenerze? Sprawdź szczegóły!
III Ogólnopolski Plener Fotograficzny ROZTOCZAŃSKA WIOSNA-2025 odbędzie się w dniach 9-11 maja, oferując uczestnikom niepowtarzalną okazję do uchwycenia piękna roztoczańskich krajobrazów oraz bogactwa kulturowego regionu.
Roztocze zaprasza na fotograficzną podróż pełną inspiracji
Plener, organizowany przez Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej oraz Stowarzyszenie Kultura dla Zamościa, ma na celu stworzenie cyklu fotografii, które ukazują malownicze parki krajobrazowe, unikalną florę i faunę oraz architekturę Roztocza. Uczestnicy będą mieli szansę odwiedzić aż 11 miejscowości, gdzie znajdują się cenne obiekty, takie jak cerkwie i cmentarze. Wszystkie te miejsca będą otwarte dla artystów, co pozwoli im na swobodne dokumentowanie lokalnego dziedzictwa.
Jak wziąć udział w plenerze? Sprawdź szczegóły!
Osoby zainteresowane udziałem w plenerze powinny skontaktować się z Mirosławem Chmielem, komisarzem wydarzenia. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 504 995 006 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po zakończeniu pleneru planowane są wystawy poplenerowe, które będą prezentowane w ośrodkach kultury w województwie lubelskim oraz w Galerii Fotoklubu RP w Warszawie i innych miastach. Nie przegap tej niezwykłej okazji do odkrywania Roztocza przez obiektyw aparatu! To wydarzenie z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych chwil i artystycznych inspiracji.
Według informacji z: Dom Kultury Zamość
Ostatnie Artykuły

Biało-czerwona na Rynku Wielkim. Zamość szykuje święto flagi

Ocena funkcjonalna wchodzi do szkół. W Zamościu szykują konferencję dla dyrektorów
![[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna – KPR Padwa Zamość – AZS UW Warszawa 39:30. Zamościanie pewnie zrobili swoje w 25. kolejce](/images/mecz/kpr-padwa-zamosc-azs-uw-warszawa-30042026-3930-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Liga Centralna – KPR Padwa Zamość – AZS UW Warszawa 39:30. Zamościanie pewnie zrobili swoje w 25. kolejce

Kino zamiast szkolnej ławki - CKF Stylowy szykuje Dzień Dziecka dla klas

Majówka bez biletu w Zamościu. Na trasy wyjadą elektryczne autobusy

Rzeźba spotka się ze światłem. W Zamościu rusza wystawa Lśnienie

W Zamościu pokażą 130 kadrów pamięci. Opowieść o 30 latach fotografii

Ankieta o klimacie w Zamościu ruszyła. Miasto zbiera głosy do planu

Zamość w śladach Leśmiana. Spacer, który łączy zabawę i literaturę

Kino Seniora w maju rozkręca wtorki w Zamościu z premierami i emocjami

Słońce mogło oślepić kierowcę na Sienkiewicza - rowerzystka w szpitalu

W Potoczku padną konkretne sygnały o bezpieczeństwie gminy Adamów

Na Roztoczu szykują wspólny front przeciw quadom i leśnym wykroczeniom

Bezpieczny Senior wraca do Zamościa. Czeka rozmowa o oszustwach i domowym bezpieczeństwie
Przydatne dane teleadresowe
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
- Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
- Komenda Miejska Policji w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
- Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
- Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu - kontakt, godziny, informacje
