Spektakl dla dzieci w Książnicy 5 czerwca - Jaś i drzewo fasolowe
Dzień Dziecka w Książnicy trwa nadal, a mieszkańcy mają jeszcze kilka okazji, aby celebrować to radosne święto. Biblioteki przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji, które z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń!
  1. 5 czerwca - Spektakl "Jaś i drzewo fasolowe" w trzech lokalizacjach
  2. 6 czerwca - Spotkanie z Kicią Kocią w Bibliotece Głównej
  3. 7 czerwca - Spotkanie z Kicią Kocią w Filii nr 7

5 czerwca dzieci będą miały okazję zobaczyć spektakl "Jaś i drzewo fasolowe" aż w trzech różnych miejscach: o godzinie 9:00 w Filii nr 1, o 11:00 w Bibliotece Głównej oraz o 13:00 w Filii nr 6. To świetna okazja, by zanurzyć się w fantastyczny świat baśni i przygód Jasia.

Dzieci, które uwielbiają książki o Kici Koci, mają powód do radości! 6 czerwca o godzinie 10:30 w Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie z tą uroczą kotką, która z pewnością zachwyci małych czytelników swoimi przygodami.

Jeśli ktoś nie zdąży na wcześniejsze spotkanie z Kicią Kocią, nie ma powodów do smutku. 7 czerwca o godzinie 10:00 w Filii nr 7 odbędzie się kolejne spotkanie z tą sympatyczną bohaterką. To doskonała okazja, aby dzieci mogły spędzić czas w towarzystwie ulubionej postaci z książek.

Wydarzenia organizowane przez bibliotekę to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwijania wyobraźni i miłości do literatury u najmłodszych. Każde spotkanie to nowa przygoda i możliwość odkrycia czegoś wyjątkowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do udziału w tych wydarzeniach. Niech ten Dzień Dziecka będzie pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych chwil!


Wg inf z: UM Zamość