Warsztaty teatralne dla młodzieży w Zamościu podczas 49 Lata Teatralnego
Letnie warsztaty teatralne dla młodzieży to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności aktorskie pod okiem doświadczonego instruktora. Już w czerwcu Zamojski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe zajęcia prowadzone przez Macieja Makowskiego.
  1. Termin warsztatów: 25-27 czerwca
  2. Zajęcia skierowane do młodzieży powyżej 15 lat
  3. Warsztaty są bezpłatne
  4. Zapisy telefonicznie lub mailowo

Maciej Makowski, znany instruktor teatralny, poprowadzi autorskie warsztaty teatralne, które odbędą się w ramach 49. Zamojskiego Lata Teatralnego. Zajęcia zaplanowano na trzy dni: 25 czerwca w godzinach 15:00-19:00 oraz 26 i 27 czerwca w godzinach 10:00-14:00.

Warsztaty są adresowane do młodzieży w wieku powyżej 15 lat. To doskonała okazja, aby poznać podstawowe techniki aktorskie, takie jak świadomość ciała, zarządzanie emocjami oraz techniki pracy nad głosem. Uczestnicy nauczą się również, jak zarządzać przestrzenią sceniczną.

W programie zajęć znajdą się także techniki aktorskie opracowane przez znanych mistrzów: Grotowskiego, Stanisławskiego i Czechowa. Dzięki temu młodzi aktorzy będą mieli okazję zapoznać się z różnymi metodami pracy scenicznej i wybrać te, które najlepiej odpowiadają ich własnym preferencjom.

Warsztaty są bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne są wcześniejsze zapisy. Można ich dokonać telefonicznie pod numerem 84 639 20 21 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. To unikalna okazja, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu i rozwijać swoje pasje teatralne pod okiem eksperta.


Źródło: Urząd Miasta w Zamościu