Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w Orkiestrze Jarmarku Hetmańskiego!
Zapraszamy do udziału w muzycznym sercu nadchodzącego Jarmarku Hetmańskiego! To wyjątkowa okazja, by stać się częścią orkiestry, która zapewni niezapomniane wrażenia zarówno muzykom, jak i słuchaczom.
  1. 30. edycja Jarmarku Hetmańskiego odbędzie się 1 i 2 czerwca.
  2. Rekrutacja do Orkiestry Jarmarku Hetmańskiego trwa do 10 maja.
  3. Zgłoszenia przyjmowane są przez Zamojski Dom Kultury lub drogą mailową.
  4. Orkiestrą kierować będą Przemek Łozowski i Michał Szulc, doświadczeni muzycy i animatorzy.

Dołączenie do Orkiestry Jarmarku Hetmańskiego to nie tylko możliwość występu na znaczącym wydarzeniu kulturalnym, ale również szansa na rozwój muzyczny pod okiem renomowanych specjalistów. Przemek Łozowski, założyciel orkiestry klezmerskiej, która zdobyła uznanie na licznych festiwalach, obecnie angażuje się w promocję kultury w Irlandii. Michał Szulc, z kolei, wykorzystuje swoje bogate doświadczenie zdobyte podczas międzynarodowych podróży, by inspirować przez muzykę zarówno młodszych, jak i dorosłych uczestników.

Przyłącz się do nas, wypełniając kartę zgłoszeniową i dostarczając ją do sekretariatu Zamojskiego Domu Kultury lub wysyłając na adres mailowy. Odkryj radość z grania i wspólnego tworzenia muzyki, która łączy pokolenia i kultury. Nie przegap szansy na bycie częścią tej muzycznej przygody!


Dom Kultury Zamość