Miasto Zamość oraz Zamojski Dom Kultury zapraszają na Jarmark Świąteczny 2021, który odbędzie się na Rynku Wielkim w Zamościu w grudniu br. w dniach: 11-12 oraz 18-19.

To doskonała okazja, by zakupić świąteczne produkty, ozdoby oraz prezenty pod choinkę.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji, obserwujcie profil na FB: https://www.facebook.com/jarmark.zamosc tam pojawią się szczegóły wydarzenia!

Przed nami dwa weekendy wspaniałej, świątecznej atmosfery. Zapraszamy serdecznie!

19 grudnia odbędzie się Wigilia dla mieszkańców Zamościa z udziałem Biskupa Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Zamojskie Kolędowanie. Do udziału we wspólnym śpiewaniu zapraszamy wszystkie chętne grupy zrzeszone lub niezrzeszone, zespoły muzyczne, pracownicze, grupy szkolne, przedszkolne, urzędników zamojskich instytucji oraz członków organizacji pozarządowych do zaprezentowania na scenie 1 utworu (kolędy lub pastorałki).

Zgłoszenie z tytułem utworu należy wysłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 grudnia.

Informacja dla Wystawców Jarmarku Świątecznego:

- Wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym zachęcamy do kontaktu z Organizatorem:
Wydział Turystyki i Promocji UM Zamość – tel. 84 677 24 19, celem rezerwacji powierzchni handlowej
cennik: powierzchnia 2x2 m – 200,00 zł brutto/weekend, powierzchnia 2x3 m – 300,00 zł brutto/weekend, powierzchnia 2x4 m – 400,00 zł brutto/weekend.

- Wystawcy mogą zgłaszać się również ze swoim namiotem w kolorze białym lub zielonym. W zależności od metrażu powierzchni handlowej cena wynosi: powierzchnia 2x2 m - 100,00 zł brutto/weekend, 2x3 m – 150,00 zł brutto/weekend, 2x4 m – 200,00 zł brutto/weekend.
Warunkiem jest przesłanie zdjęcia namiotu oraz uzyskanie akceptacji Organizatora.

Szczegóły w Regulaminie.

W załączeniu Formularz Zgłoszeniowy uczestnictwa w Jarmarku Świątecznym, który należy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Regulamin wydarzenia.