Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Zdobywcy Pucharu Europy, akademiccy mistrzowie Polski- tenisiści stołowi PWSZ Zamość i kanclerz PWSZ w Zamościu Jerzy Korniluk spotkali się z władzami miasta. Była to okazja do podsumowania sezonu, rozmowy o planach drużyny i podziękowań za sportową promocję Zamościa.


- Jesteśmy po bardzo udanym sezonie  z wieloma sukcesami: Akademickie Mistrzostwo Polski, zwycięstwo w I lidze, potem co prawda nieudany baraż, ale trudno – taki jest sport, zabrakło niewiele.  Zrekompensowaliśmy to sobie zdobyciem Pucharu Europy TT Inter Cup we Francji. Ten sezon jest dla nas niezwykły, choć jeszcze się nie skończył, jesteśmy na kilka dni przed wyjazdem na Akademickie Mistrzostwa Europy we Włoszech. Jedziemy powalczyć o zwycięstwo dla uczelni i dla Zamościa- powiedział podczas spotkania Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość.  

- Chylę czoła przed zawodnikami, zdarzyło mi się oglądać ich w akcji, muszę powiedzieć, że zrobiliście świetną robotę dla popularyzacji tej dyscypliny w Zamościu, co widzieliśmy ostatnio podczas Pucharu, to jest wasza zasługa- dziękował zawodnikom prezydent Andrzej Wnuk.  

Podziękowania dla całej drużyny odebrali zawodnicy Łukasz Jarocki, Paweł Kozieł, Marcin Litwiniuk i Ihor Zavadsky.