
Uczniowie Zamościa mają szansę na wyjątkowe wyzwanie! Szkoła Podstawowa nr 7 zaprasza do udziału w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i wiedzy!
- Konkurs historyczny w Zamościu - nie przegap tej okazji!
- Jak zgłosić się do konkursu? Sprawdź szczegóły!
Konkurs historyczny w Zamościu - nie przegap tej okazji!
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu otwiera drzwi do fascynującego świata historii! Uczniowie klas VI-VIII mogą wziąć udział w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Dzieci Zamojszczyzny. O Kaktusach z Zielonej ulicy”. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności plastyczne. Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich, przeprowadzony w formie testu wiedzy online, odbędzie się 18 marca 2025 roku. Uczestnicy będą mieli również szansę na wykazanie się zdolnościami artystycznymi, przesyłając prace plastyczne do 11 marca 2025 roku. Drugi etap, który odbędzie się 3 kwietnia 2025 roku w siedzibie szkoły, to tradycyjny test wiedzy.Jak zgłosić się do konkursu? Sprawdź szczegóły!
Zgłoszenia do konkursu można dokonać do 11 marca 2025 roku poprzez formularz dostępny na stronie internetowej szkoły. Warto pamiętać, że patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Lubelski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Zamość. Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji mogą kontaktować się z Małgorzatą Drozd pod numerem telefonu 663 460 553 lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na rozwój i zabawę! Konkurs to nie tylko rywalizacja, ale także możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poznania historii regionu w ciekawy sposób.UM Zamość