Krówki ślubne, czyli słodki akcent, który uczyni Twoje wesele niezapomnianym!

Miłość jest słodka – wiedzą o tym wszyscy zakochani. Jej słodycz czuć w uściskach dłoni, widać w oczach zakochanych czy uśmiechach. Pewnie właśnie dlatego coraz częściej na weselach pojawiają się słodkie krówki. Sprawdź, jak można wykorzystać te cukierki na przyjęciu. Możliwości jest naprawdę sporo!

Cukierki ślubne – candy bar

Kąciki ze słodkościami stały się wręcz obowiązkowym elementem na każdym przyjęciu weselnym. To dobra okazja, by połączyć dwa w jednym: okazję do skosztowania różnych słodkich cudowności z prawdziwą ucztą dla oczu!

Candy bar ma to do siebie, że ciężko oderwać od niego wzrok i przejść obok obojętnie. Warto przy tym wspomnieć, że nie istnieją żadne zasady, według których należałoby aranżować słodki stół – ogranicza was tylko fantazja!

Co zatem może znaleźć się na takim słodkim stole? Wszystko to, czego dusza zapragnie. Wykwintne babeczki, muffinki, tartaletki, fontanna z czekoladą i owoce – to tylko niektóre propozycje. Warto również zadbać o to, by pojawiły się krówki, rodzime słodycze, które od blisko stu lat rozkoszują podniebienia. Te cukierki ślubne nie tylko mają moc łączenia pokoleń, ale również szybko znikają ze stołu. Można je zamówić tutaj: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna/.

Krówki weselne – słodki akcent pięknego dnia

Krówki weselne – słodki akcent pięknego dnia

Krówki na wesele jako winietki

Zdecydowana większość narzeczonych wyprawia przyjęcia dla licznego grona osób. Zapraszając kilkadziesiąt osób na wesele, trzeba zadbać o odpowiednie rozmieszczenie stołów oraz miejsc siedzących na sali. W tej kwestii lepiej wszystko dobrze rozplanować niż pozostawić gościom wolną rękę. Dlaczego? Ponieważ przeważnie występują z tego powodu różne nieprzyjemności – w końcu nie należy oczekiwać, że kilkadziesiąt osób będzie zgodnych co do wybranych miejsc.

Sytuację warto mieć pod kontrolą, a najlepszym tego rozwiązaniem są winietki. To nic innego jak karteczki lub kartoniki, na których widnieje imię i nazwisko każdego z gości. Ustawione przy talerzyku pomagają osobom usiąść we właściwym miejscu.

Funkcję winietek z powodzeniem mogą pełnić słodkie krówki. Na opakowaniu każdego cukierka może widnieć imię i nazwisko gości. W ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – z jednej strony mamy efektowne winietki, z drugiej strony drobne prezenty dla gości weselnych. My jesteśmy na tak, a Wy?

Personalizowane krówki weselne w ostatnich sezonach robią furorę

Personalizowane krówki weselne w ostatnich sezonach robią furorę

Krówki dla gości weselnych – słodka pamiątka pięknego wieczoru

Nieodłącznym już elementem weselnej tradycji stało się przygotowanie podziękowania dla gości weselnych. Najczęściej są to ciasta i alkohol. My proponujemy odejść od tego pomysłu na rozwiązanie bardziej kreatywne – niech drobny upominek będzie utrzymany w konwencji dekoracji weselnej, wybranej wcześniej papeterii, by całość była spójna. Personalizowane krówki zamknięte w eleganckich puszkach lub estetycznych woreczkach z organzy okażą się strzałem w dziesiątkę.

Taki słodki prezent na zakończenie wesela w przepiękny sposób uświetni ten dzień i sprawi, że goście poczują się docenieni. Krówki ślubne to sprawdzone i lubiane słodycze, dlatego jest to gwarancja, że każdy będzie zadowolony – nawet osoba będąca na diecie wegańskiej! Rzetelni producenci krówek mają bowiem w swojej ofercie ciągutki w wersji roślinnej, które smakują tak samo obłędnie, jak klasyczny odpowiednik.