Pilne oferty zatrudnienia w Zamościu

Zamość to miasto znajdujące się w województwie lubelskim. Miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych, kulturalnych, a także edukacyjnych w regionie. Jeśli szukasz pracy w Zamościu, koniecznie zapoznaj się z ogłoszeniami z naszego serwisu. W tej chwili posiadamy oferty pracy dla techników farmaceutycznych, kierowców taksówki, czy asystentek dietetyków. Nasze oferty są a bieżąco aktualizowane.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zamościu na portalu megapraca.pl

Możliwość podjęcia pracy jako kierowca taksówki

Osoba pracująca na stanowisku taksówkarza zajmuje się przewozem osób (a czasem także i rzeczy) zazwyczaj w obrębie miasta, ewentualnie poza nim. Taksówkarze przewożą pasażerów autami osobowymi lub dostawczymi (samochody w większości przypadków są ich własnością). Kierowcy taksówek wstępują do korporacji taksówkarskich lub też zakładają własne działalności gospodarcze. Od kandydatów na taksówkarzy nie oczekuje się określonego wykształcenia. Ważne są uprawnienia do prowadzenia taksówki, a także zdanie egzaminu umożliwiającego otrzymanie licencji taksówkarza. Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej (sprawdza między innymi znajomość topografii danego miasta). Zarobki taksówkarzy zależą od formy zatrudnienia, a także ilości zrealizowanych zleceń. Sprawdź oferty dla kierowców w Zamościu

Praca dla asystenta dietetyka

Asystent dietetyka to pracownik, który odpowiada za obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy, pomoc dietetykowi w codziennych obowiązkach, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, dbałość o estetykę gabinetu dietetycznego. Od kandydatów na stanowisko asystenta dietetyka wymaga się wykształcenia przynajmniej średniego (preferowani są studenci takich kierunków jak dietetyka lub żywienie człowieka). Kandydat powinien być osobą komunikatywną, o wysokiej kulturze osobistej. Ważne na tym stanowisku są: świetna organizacja pracy własnej, zaangażowanie i własna inicjatywa, sumienność, dokładność i odpowiedzialność. Asystenci dietetyków mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Oferty dla techników farmaceutycznych

Technik farmaceutyczny to najczęściej pracownik apteki (czasem też hurtowni farmaceutycznej, sklepu ze sprzętem medycznym lub sklepu zielarskiego), który legitymuje się wykształceniem policealnym (do rozpoczęcia kariery w tym zawodzie konieczne jest ukończenie dwuletniej szkoły policealnej na kierunku technik farmaceutyczny). Do obowiązków technika farmaceutycznego w aptece należy między innymi wydawanie leków, doradzanie pacjentom, kontrola asortymentu dostępnego w aptece, sporządzanie leków i wyrobów medycznych (odbywa się to pod ścisłą kontrolą magistra farmacji), przeprowadzanie analiz medycznych. Technicy farmaceutyczni często mogą liczyć na umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i możliwość awansu (po przepracowaniu trzech lat).