Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Bacalarus - szkoła języków obcych

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego niesamowicie ułatwia życie. Pozwala bez przeszkód podróżować i komunikować się z innymi obywatelami świata oraz stwarza ogromne możliwości rozwoju. Jest to również duży atut, który przyda się w pracy oraz szkole. Człowiek dobrze wykształcony musi znać języki obce. Dotyczy to zarówno dzieci jak i osób starszych, dlatego na naukę nigdy nie jest za późno. Wybierając naukę ze Szkołą Języków Obcych Bacalarus stwarzamy sobie najlepsze warunki do efektywnego i ciekawego przyswajania wybranego przez nas języka obcego.

Szkoła Języków Obcych Bacalarus

Duży budynek mieszczący aż 15 bogato wyposażonych sal lekcyjnych to Bacalarus - Szkoła Języków Obcych, która mieści się w Zamościu, przy ulicy Jutrzenki 3 (tel: 790747373). Stwarza ona możliwość równoczesnego prowadzenia zajęć, przez kilku lektorów w różnych grupach wiekowych, a różnorodna oferta edukacyjna i świetnie wykształceni nauczyciele języka sprawiają, że Bacalarus od lat znajduje się w ścisłej czołówce zamojskich szkół językowych.

Szkoła oferuje naukę języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz francuskiego prowadzoną przez kilkudziesięciu doświadczonych i wykształconych lektorów oraz native speakerów. Oferta zajęciowa skierowana jest zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym jak i dorosłych, na różnym poziomie zaawansowania językowego. Bacalarus to również szeroka oferta zajęć indywidualnych, doszkalających oraz przygotowujących do zdania uznanych certyfikatów językowych, takich jak chociażby British Cambridge. A wszystko to w miłej atmosferze naukowego wsparcia w otoczeniu najnowszych pomocy dydaktycznych.

kolonie i obozy językowe Bacalarus

Bacalarus – nie tylko standardowe formy zajęć

Szkołą Języków Obcych Bacalarus to nie tylko standardowe zajęcia w siedzibie szkoły, ale szereg ciekawych propozycji, takich jak kolonie i obozy językowe, czy półkolonie. Rozwiązania takie pozwalają na połączenie nauki, zabawy i integracji, dzięki czemu nowe umiejętności językowe są zdobywane przez uczniów w sposób intuicyjny i dużo bardziej atrakcyjny.

Półkolonie Bacalarusa

Letnie półkolonie oferowane przez szkołę Bacalarus to możliwość ucieczki od wakacyjnej nudy i szansa na zwiększenie swoich umiejętności językowych dla dzieci, które nie lubią dalszych wyjazdów. Pozwalają one na przeżycie ciekawej przygody z językiem obcym w gronie rówieśników oraz miłe spędzenie wolnego czasu. Coroczne półkolonie trwają zazwyczaj 10 dni i odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Jutrzenki 3. W programie znajdują się zajęcia tematyczne z języka angielskiego oraz hiszpańskiego, 2 całodniowe wycieczki, wyżywienie a także opieka wykwalifikowanej kadry aż do godziny 17:00.

Kolonie Bacalarusa

Kolonie i obozy językowe prowadzone przez szkołę Bacalarus to idealny sposób na podszlifowanie umiejętności językowych i zaskoczenie wszystkich nauczycieli i znajomych w nowym roku szkolnym. To również okazja na spędzenie wspaniałego czasu w otoczeniu lasów, wody i natury oraz możliwość zwiedzenia kilku pięknych polskich miejscowości. Kolonie Bacalarusa to 10-dniowy wyjazd dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat, który obejmuje intensywną naukę języka angielskiego z wycieczkami do pobliskich atrakcji turystycznych oraz odpoczynkiem na łonie natury. Dodatkową atrakcją jest też szereg ciekawych animacji typowych dla tego typu obozów organizowanych przez wykwalifikowanych wychowawców kolonijnych.

szkoła języków obcych Bacalarus Zamość