Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

36-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, po tym jak skręcając w lewo uderzył w citroena, którego kierująca w tym czasie wyprzedzała jednoślad. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło wczoraj w m. Świdniki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-latek z gm. Miączyn kierując jednośladem na skrzyżowaniu ulic skręcał w lewo. Nie zauważył jednak, że w tym samym czasie kierująca citroenem, 30-latka z gm. Grabowiec rozpoczęła manewr wyprzedzania rowerzysty. Kierujący jednośladem uderzył w tylne drzwi pojazdu. Rowerzysta po uderzeniu przewrócił się, a kierująca citroenem zjechała do przydrożnego rowu.

36-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca citroenem była trzeźwa, natomiast rowerzysta znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.   

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy o tym, aby będąc uczestnikiem ruchu wszystkie manewry na drodze wykonywać w sposób przemyślany, a przed ich rozpoczęciem upewnić się czy możemy wykonać je bezpiecznie.
D.K-B.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.