Za Horyzont Wyobraźni

#1Spotkania Fantastyczne: Polska Fantastyka  – co warto przeczytać – spotkanie literackie.

Polska fantastyka to temat szeroki i głęboki. Autorów znanych i lubianych jest już wielu a debiutantów jeszcze więcej. Jeśli chcesz odnaleźć się  w tym bogatym panteonie przyjdź na pierwsze spotkanie z serii „Za Horyzontem Wyobraźni –Spotkania Fantastyczne.”

O autorach polskiej Fantastyki i ich książkach opowie bez spoilerów Artur Harasim – Zamojski księgarz, animator kultury, wieloletni Koordynator Zamojskich Spotkań z Fantastyką, emerytowany Prezes Zamojskie Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok”.

W ramach „zjazdu” porozmawiamy o  ponad 30 polskich autorach literatury fantastycznej – nie zabraknie klasyków oraz lokalnego kolorytu. 

Odbędzie się także KONKURS (uwaga! dość prosty ), w ramach którego będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody książkowe.

Więc jeśli czytacie, piszecie czy z nudów podpieracie ścianę bloku to przyjdźcie. Dowiedzcie się czegoś więcej o naszych autorach, wejdźcie w dyskusję z prowadzącym, skorzystajcie z owego spotkania bo czasy są coraz mroczniejsze a książki płoną na stosach. Być może to ostatnia taka możliwość 😉 

Wstęp oczywiście darmowy.
Kawka i herbatka na miejscu także.

Lokalizacja Zamojski Dom Kultury – sala Kawiarnia na parterze. 
Widzimy się 17.04.2019 o godzinie 17:30

Projekt współfinansowany przez Miasto Zamość.

Udział w spotkaniu tożsamy jest z wyrażeniem zgody/zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych swoich/ Uczestnika (tj. dziecka, podopiecznego) spotkania przez Administratora Danych:  Zamojski Dom Kultury w Zamościu w celach realizacji spotkania  zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia  2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgodnie z  art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych  (Dz. U. z 2017 r. poz. 880). Uczestnik spotkania/Opiekun  wyraża też zgodę na rozpowszechnianie wizerunku swojego/Uczestnika w celach promocyjnych.