Przewożone na naczepie transportery butelek z wodą mineralną rozsypały się na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Legionów w Zamościu. Powodem było niewłaściwe zabezpieczenie ładunku, za co kierujący został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy tuż przed północą w Zamościu. Z ustaleń policjantów wynika, że z wjeżdżającego na rondo łączące ul. Lubelską z ul. Legionów samochodu ciężarowego marki DAF nagle na jednie spadły umieszczone na naczepie transportery z wodą mineralną. Spadające butelki potłukły się, a szkło rozsypało na nawierzchni drogi. Na szczęście w tym czasie poza kierującym ciężarówką na tym odcinku drogi nie było innych pojazdów.

Przyczyną zdarzenia było niewłaściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku, za co 51-letni kierujący samochodem ciężarowym został ukarany mandatem karnym.

W czasie gdy strażacy wspólnie z firmą sprzątającą z asfaltu usuwali pozostałości szkła ruch w miejscu zdarzenia był ograniczony i odbywał się wahadłowo.
D.K-B.

 
 
 
 
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.