Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Wczoraj wieczorem w m. Podkrasne doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi podczas manewru wyprzedzania innych pojazdów zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem m-ki Dacia. Pasażerowie audi oraz kierowca drugiego auta trafili do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Apelujemy o ostrożność na drogach.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 18:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Podkrasne. Wstępnie ustalono, że 20-letni kierowca pojazdu marki Audi, jadąc w kierunku Zamościa podczas manewru wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem m-ki Dacia. Dwóch pasażerów audi oraz kierujący drugim autem z obrażeniami ciałai trafili do szpitala. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Droga krajowa nr 17 w miejscu zdarzenia była przez trzy godziny zablokowana, zorganizowano objazdy.

Mundurowi  apelują o rozsądek na drogach. Przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego  i pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami, dbajmy o życie i zdrowie własne, przewożonych pasażerów oraz innych użytkowników dróg. (dp)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.