Książnica Zamojska z dofinansowaniem MKiDN

To wielki sukces- placówka pozyskała 650 tys. zł dofinansowania do projektu pn. "Biblioteka w nowej przestrzeni – adaptacja i modernizacja".

Na czym skupić się wybierając proces regeneracji turbin?

Chcesz dowiedzieć się na czym polega tak naprawdę czyszczenie dpf? Jeśli tak to doskonale się składa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym tekstem/ Służymy pomocą i z przyjemnością pomożemy w doborze najlepszych rozwiązań dla osób prywatnych i firmowych. Zamierzamy wybrać rozwiązania, które znacznie ułatwią Ci cały proces. Zamierzasz zapoznać się ze specyfikacją, aby dowiedzieć się większej ilości informacji na ten temat? Stworzony przez nas tekst znacznie ułatwi Ci proces wyboru najbardziej kompletnego rozwiązania. Mamy nadzieję, co do tego, że uda nam się przekazać Ci najbardziej istotne informacje i przekazać wskazówki, które okażą się istotne na drodze do wyboru odpowiedniego sposobu na naprawę turbosprężarek. Jesteśmy zgodni co do tego, że czyszczenie dpf warszawa to konkurencyjna oferta, na którą na pewno warto zwrócić swoją uwagę i wybrać jedno z dostępnych możliwości dla Ciebie. Warto zwrócić uwagę na fakt proces ten odbywa się w jednym z autoryzowanych serwisów. W ten nieskomplikowany sposób możesz liczyć na zdobycie wieloletniej gwarancji. Dpf czyszczenie to alternatywa dla firm, które chcą wybrać najlepsze i najsprawniej funkcjonujące podzespoły.

Dlaczego proces regeneracji turbin jest tak bardzo istotny?

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, co do tego, że uda nam się zdobyć jedno z dostępnych rozwiązań. Wybierz propozycję, która jest dostępna na regeneracja turbin i skorzystaj z najlepszych ofert na rynku. Regeneracja turbosprężarek to bardzo ważny proces, na który warto zwrócić swoją uwagę. Dzieje się tak nie bez powodu. Najlepsze metody takie jak na przykład regeneracja dpf znajduje swoje zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Dlaczego warto wybrać regenerację turbosprężarek?. Na szczególną uwagę zasługuje bezpłatny odbiór i dostawę w ciągu 24 godzin, gwarancja bez limitu kilometrów aż do dwudziestu czterech miesięcy, oryginalne części zamienne, a także certyfikaty, które potwierdzają sprawność produktu. Marzysz o tym, aby zapoznać się z szeregiem odpowiednich zależności, które to pozwolą na stworzenie najlepszych propozycji na rynku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z ekspertami. Z przyjemnością pomogą w doborze najlepszych produktów na rynku.

Regeneracja turbosprężarek?

Turbosprężarki i ich serwisowanie to bardzo wymagający proces. Regeneracja turbin w Warszawie to doskonały wybór, na który warto zwrócić swoją uwagę. Dzieje się tak nie bez powodu. Wśród największych zalet rozwiązań znaleźć możemy między innymi konkurencyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Warto dodać, że regeneracja turbin warszawa to kompleksowa usługa. Jesteś właścicielem firmy i prowadzisz przedsiębiorstwo, ale Twoja sprężarka uległa uszkodzeniu? Poznaj metody na poradzenie sobie z tym problemem.

 • Aktualności

  Podejrzany o znęcanie się nad osobą najbliższą 44-latek usłyszał zarzuty. Będąc nietrzeźwym wyzywał i szarpał konkubinę, groził również, że zniszczy i podpali mieszkanie oraz pozbawi ją życia. Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił zastosować wobec 44-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Znęcanie się nad osobą najbliższą jest zabronione, zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.

 • Aktualności

  Policjant z zamojskiej komendy spotkał się z uczniami Szkoły Podstawowej w Lipsku. Rozmawiali o bezpiecznym korzystaniu z Internetu oraz zagrożeniach wynikających z nieodpowiedzialnego poruszania się w sieci.

 • W Dzień Zakochanych w zamojskim USC dwie pary powiedziały sobie „tak”.

 • Aktualności

  W Zamościu oszuści podjęli próbę wyłudzenia pieniędzy. Tym razem dzwonili do mieszkanek naszego miasta podając się za funkcjonariuszy CBŚP. Wymyślali historie o rzekomej kradzieży danych z dowodu osobistego, które miały posłużyć do celów przestępczych. Zamościanki wykazały się rozwagą i nie dały się oszukać, a o podejrzanych telefonach natychmiast informowały policjantów.

 • Aktualności

  Kolejni właściciele pojazdów będą musieli wytłumaczyć ujawnione przez policjantów rozbieżności w stanie drogomierzy. 48-latek kierował pojazdem marki Iveco, którego licznik wskazywał o prawie 26 tys. km mniej niż informacje wynikające z zapisu w CEP. Podobnie jak wskaźnik drogomierza zatrzymanego do kontroli fiata, gdzie rozbieżność wyniosła blisko 2,5 tys. km. Policjanci wyjaśniają ujawnione nieprawidłowości i przypominają, że za „przekręcanie” licznika w pojeździe grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Aktualności

  Dzielnicowi z zamojskiej komendy w mieszkaniu 28-latka odnaleźli ponad 560 gr. marihuany oraz kryształki zawierające w składzie mefedron. Podejrzany usłyszał już zarzuty czynienia przygotowania do wprowadzenia do obrotu i posiadania znacznej ilości środków odurzający i substancji psychotropowych. Decyzją sądu 28-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 • Aktualności

  37-latek przyjechał do byłej partnerki po swoje rzeczy. Kobieta nie chciała mu ich wydać, więc o pomoc poprosił policjantów. Mundurowi pomogli, a przy okazji w rzeczach i samochodzie należących do mężczyzny odnaleźli narkotyki. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania środków psychotropowych i odurzających.

 • Aktualności

  36-latek miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu W Sitańcu stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. Podróżował z nim nieletni chłopiec. 36-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz narażenie nieletniego na bezpośrednie zagrożenie utraty zdrowia, a nawet życia.

 • Pies terapeuta

  Luna ma dwa lata, lubi ludzi i chętnie odwiedza pacjentów w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym.

  INFORMACJA O WSZCZĘTEJ PROCEDURZE PRZETARGOWEJ

  Miasto Zamość informuje, iż 11 lutego 2020 r. został ogłoszony przetarg na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych na terenie Miasta Zamość.

  Bądźmy eko

  Naklejki przypominające o dobrych, ekologicznych nawykach, pojawiły się w kilku zamojskich szkołach.

 • Aktualności

  19-latka siedząca za kierownicą suzuki na skrzyżowaniu ul. Dzieci Zamojszczyzny z ul. Sadową skręcając w lewo doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka audi, który następnie uderzył w stojącego przed skrzyżowaniem opla. Przyczyną było nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze oraz przestrzeganie znaków drogowych.

 • Aktualności

  Wraz ze wzrostem liczby osób robiących zakupy w sieci niestety wzrasta również liczba osób, które zostały oszukane podczas tego typu transakcji. Tym razem 31-letni pokrzywdzony zawiadomił zamojską policję o tym, że zapłacił za towar jednak zakupy do niego nie dotarły. Pamiętajmy, że decydując się na internetowe zakupy, aby nie stać się ofiarą oszusta - musimy zachować ostrożność.

 • Informuję, że w dniu 10 lutego na terenie powiatu zamojskiego odnotowano łącznie 12 interwencji związanych z usuwaniem połamanych drzew i konarów, uszkodzonych dachów budynków zlokalizowanych w różnych miejscach powiatu zamojskiego oraz miasta Zamość. Do dość ...

  Regionalne e-usługi publiczne dla mieszkańców Miasta Zamość, Gminy Baranów, Gminy Biszcza, Gminy Kurów oraz Powiatu Lubelskiego

  Miasto Zamość jako Lider projektu, wraz z Partnerami, od lipca 2016 r. do końca lutego 2020 r. realizuje projekt, który ma zwiększyć możliwości wykorzystania przez obywateli i przedsiębiorców wysokiej jakości elektronicznych usług publicznych w relacjach z urzędami- Partnerami projektu.

  Mandat za spalanie śmieci

  Mandatem karnym w wysokości 500 złotych został ukarany właściciel sklepu meblowego w Zamościu, który spalał w kotłowni pozostałości z mebli i tworzywa sztuczne.

  Warsztaty europejskie w Zamościu

  Zaproszenie do udziału w zajęciach skierowane jest do mieszkańców województwa lubelskiego, a przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i administracji lokalnej.

  „O wdzięczności w spotkaniach w drodze do jednego Ojca”

  25. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 29 lutego – 5 marca 2020.

 • Aktualności

  Policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Zamościu będąc w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę. 40-latek kierował samochodem marki Citroen mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. W takim stanie przewoził dwoje dzieci.

 • logo RSS