Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Zaproszenie do udziału w zajęciach skierowane jest do mieszkańców województwa lubelskiego, a przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i administracji lokalnej.

 Warsztaty organizują Centrum Dokumentacji Europejskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - UMCS i Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS w Lublinie we współpracy z Regionalnym Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej we Wrocławiu.

Warsztaty mają zachęcić do pogłębiania wiedzy z zakresu integracji europejskiej oraz rozumienia znaczenia Wytycznych Politycznych Komisji Europejskich na następną kadencję 2019-2024.  

W oparciu o nowe metody nauczania praca z młodzieżą szkolną i studencką skoncentruje się na 6 priorytetach KE:

1. Europejski Zielony Ład;

2. Gospodarka, która służy ludziom;

3. Europa na miarę ery cyfrowej;

4. Ochrona naszego europejskiego stylu życia;

5. Silniejsza pozycja Europy w świecie;

6. Nowy impuls dla demokracji europejskiej

Więcej informacji: UMCS WARSZTATY EUROPEJSKIE

Zgłoszenia szkół i osób, zainteresowanych udziałem w warsztatach przyjmowane będą w terminie 16-22.02. W przypadku pytań prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.