Już niebawem zacznie się sezon na imprezy w plenerze. Długa wiosna, o potem przeciągające się praktycznie do października lato, pozwala organizować przyjęcia, zabawy, bankiety pod chmurką. Dlatego, jeśli jeszcze w tym roku, czeka Cię organizacja imprezy dla rodziny lub zostałeś zobowiązany przez szefa do przygotowania imprezy firmowej, zastanów się nad opcją, jaką jest impreza w plenerze. Nowoczesna przyczepa gastronomiczna, którą można wypożyczyć w ramach oferty świadczącej przez firmę cateringową, pozwoli Ci zapewnić gościom znakomity catering, bez obawy, że ktoś wyjdzie z przyjęcia głodny lub niezadowolony.

Przyczepa gastronomiczna, sposobem na udaną imprezę w plenerze

Impreza w plenerze dla rodziny i nie tylko

Nie ma co ukrywać, że kochamy imprezy w plenerze, na świeżym powietrzu. Dają one szansę wypoczęcie, cieszenia się słońcem i urokami natury. Zapracowani i stroskani rodzice, mają możliwość odpoczęcia od dzieci, które inaczej niż na imprezach zamkniętych w salach restauracyjnych bez problemu znajdują sobie towarzyszy zabaw.

Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy zorganizowanie imprezy dla rodziny w plenerze jest dobrym rozwiązaniem, wiele argumentów przemawia za tym, że właśnie tak.

Po pierwsze będzie, to miła niespodzianka dla gości. Imprez rodzinnych w plenerze, czy nawet imprez firmowych nie organizuje się jednak tak często, jak w restauracji.

Po drugie możliwość beztroskiej zabawy, bez obawy, że ze stołu spadnie droga zastawa, będzie miłą niespodzianką dla najmłodszych gości.

Po trzecie przygotowanie imprezy w plenerze, da Tobie poczucie satysfakcji, wystarczy, że spojrzysz na zadowolone twarze swoich gości.

Po czwarte, obowiązek organizacji imprezy - przygotowanie odpowiedniego cateringu, przystrojenie stołów, obsługę gości - możesz zlecić profesjonalnej firmie cateringowej zajmującej się organizacją imprez rodzinnych, firmowych oraz wesel w plenerze.

Po piąte zaskoczysz gości niebywałą atrakcją, jaką są przyczepy gastronomiczne, czyli tzw. food trucki na wesela.

Przyczepa gastronomiczna, a odpowiedni catering na imprezę w plenerze

Mobilna przyczepa gastronomiczna jest w pełni wyposażoną kuchnią, która pozwala obsłużyć nawet kilkaset gości w przeciągu jednej godziny. W wyposażeniu food trucków znajdują się kuchenki, lodówki, zmywarki, zamrażarki oraz ekspresy do kawy i frytkownice.

Przyczepa gastronomiczna pozwala serwować wybrane menu, bez względu, czy do obsłużenia jest impreza dla rodziny, czy impreza firmowa, a nawet wesele w plenerze. W ofercie firmy cateringowej znajduje się pełna obsługa przyjęcia - od wynajęcia, dostarczenia i rozłożenia namiotów, stołów, krzeseł, po udekorowanie miejsc dla gości i zapewnienie dodatkowych atrakcji.

Na imprezach w plenerze największe zadowolenie gości, budzi możliwość podziwiania przyczep gastronomicznych oraz serwowane dania z grilla. Nie można przecież zapomnieć, że Polacy uwielbiają grillowane mięsa, warzywa i ryby. Przyczepa gastronomiczna posiada możliwość przygotowania przekąsek uwielbianych przez najmłodszych - frytki, gofry, hot dogi.