Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego – „MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO”.

Konkurs ma charakter otwarty, jest skierowany zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów zajmujących się fotografią. Jest kierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych będących pasjonatami fotografii przyrodniczej.

Tematyką konkursu jest: roztoczańskie drzewo – czyli okaz rosnący na terenie obejmującym Roztocze z dopuszczeniem bliskich okolic granicznych z Roztoczem.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przesłanie do 3 maksymalnie autorskich zdjęć do dnia 31.08.2022 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Najlepsi otrzymają Medale Fotoklubu RP oraz cenne nagrody rzeczowe od organizatorów i partnerów konkursu, w tym weekendowy pobyt na Roztoczu.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach. Współorganizatorzy: Nadleśnictwo Tomaszów oraz Roztoczański Park Narodowy. Patronat honorowy: Fotoklub Rzeczypospolitej Polski – Stowarzyszenie Twórców oraz Wójt Gminy Krynice.

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.