Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Aktualizacja:

Szanowni Widzowie,

Z powodu choroby artysty koncert Sławka Uniatowskiego w Zamościu – Zamojski Dom Kultury zaplanowany na 21 listopada 2021 r. godzina 18.30 zostaje przesunięty na 27 stycznia 2022 r. godzina 19.00.

Wszystkie bilety zachowują ważność bez konieczności wymiany ich na nowe.

Informujemy, że zmiana w terminie wydarzenia upoważnia Państwa do zwrotu biletów, jeśli nowy termin nie będzie dla Państwa odpowiedni. W takim przypadku prosimy o kontakt z punktem sprzedaży – nie później niż do 30 listopada 2021.

W przypadku biletów zakupionych poprzez stronę www.scenakonesera.pl należy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z wyrażeniem chęci rezygnacji i otrzymania zwrotu. Prosimy w treści maila zawrzeć: imię, nazwisko, numer zamówienia oraz kontakt,

Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefoniczną: 58 742 22 42.

_____________________________________

Zapraszamy na koncert

Sławka Uniatowskiego

21 listopada, godz. 18.30, sala widowiskowa ZDK

Bilety w cenie 100 i 120 zł do nabycia w kasie biletowej Zamojskiego Domu Kultury oraz online

Kup bilet

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych muzycznych idoli - Grzegorza Ciechowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry i Andrzeja Zauchy. Na koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Metamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera planowana jest na 2021 rok. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego - Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Céline Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.