17 listopada o godz. 17:00 wyruszymy z Tomkiem Zawadzkim na misję POŁUDNIE.

To będzie wyprawa jak dobry film sensacyjny. Scenariusz pełny zwrotów akcji, niebezpiecznych przepraw i … wzruszeń. Podróż, w której nie zabraknie przygód i olśniewających widoków, przez trzy niesamowite kraje w cieniu nadciągającego globalnego zagrożenia. Samolotami, autobusami, łodziami, motorikszami, samochodem i pieszo dotrzemy do serca Amazonii, ukrytych w wysokich górach: przedinkaskiej osady Kuelap i owianego sławą miasta Inków - Machu Picchu.
Ta rozpędzona akcja poprowadzi nas przez boliwijską stolicę – La Paz, na spotkanie z Salvadorem Dalim i największe solnisko świata (Salar de Uyuni), gdzie perspektywa zdaje się nie istnieć.
W pościgu za Agentem Jej Królewskiej Mości dotrzemy jeszcze do jednego z najsuchszych regionów globu, pustynię Atakama w północnym Chile, by rozszyfrować filmowe tajemnice.
A na zakończenie akcja ewakuacja i ponowne (nieplanowane) spotkanie z 007.

wstęp wolny

Tomek Zawadzki – podróżnik, ekspert PR, animator kultury, reportażysta radiowy, fotograf, (wieczny) student łódzkiej „Filmówki”. Miłośnik dobrej kuchni, poszukiwacz przygód, zakochany w południowej półkuli, jej kulturze, kolorach, smakach i hamakach.

Fot. Tomasz Zawadzki.
Fot. Tomasz Zawadzki.
Fot. Tomasz Zawadzki.
Fot. Tomasz Zawadzki.