Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

32-latek odpowie za kradzieże sklepowe. Kilka razy w Szczebrzeszynie ze sklepowych półek zabrał zwłaszcza alkohol. Przedstawiciel sklepu wycenili wartość poniesionych strat na kwotę ponad 1000 złotych. 32-latek usłyszał już zarzut. Działał w warunkach recydywy, był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa.

Policjanci ze Szczebrzeszyna ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzieże asortymentu ze sklepu na terenie miasta. Okazał się nim być 32-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna ze sklepowych półek zabierał głównie alkohol, jednak zdarzało się, że kradł także słodycze. Asortyment chował pod ubranie i nie płacąc wychodził ze sklepu. W ostatnich miesiącach dokonał kilku takich kradzieży. Łączną wartość strat przedstawiciel sklepu wycenił na kwotę ponad 1000 złotych.  

28-latek wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży. Działał w warunkach recydywy. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Fakt ten niewątpliwie będzie miał wpływ na wymiar orzekanej przez sędziego kary. Zgodnie z przepisami karą za kradzież cudzego mienia może być nawet 5 lat pozbawienia wolności.  

starszy aspirant Dorota Krukowska - Bubiło