Sierż. Monika Mazur z zamojskiej komendy oraz st. sierż. Radosław Wasilewski z Komisariatu w Szczebrzeszynie zajęli pierwsze miejsca w Mistrzostwach Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB, które odbyły się w Janowie, w gm. Chełm. Zwyciężyli również w kategorii drużynowej.

W miniony weekend już po raz trzeci w Janowie k. Chełma odbyły się Mistrzostwa Policjantów garnizonu lubelskiego w kolarstwie górskim MTB. Malownicza trasa maratonu kresowego przebiegała przez lasy oraz otwarte przestrzenie, na których nie zabrakło pagórków i stromych podjazdów.  Kolarze mieli do pokonania dystans ok. 30 kilometrów w półmaratonie. Wśród ponad 200 uczestników nie zabrakło również policjantów z Zamościa, którzy zaznaczyli swą obecność zdobywając najwyższe noty. 

Wśród startujących w wyścigach Pań jako pierwsza do mety dojechała policjantka z zamojskiej komendy sierż. Monika Mazur. Natomiast w kategorii mężczyzn po raz kolejny nie miał sobie równych st. sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Również klasyfikacji drużynowej funkcjonariusze z KMP w Zamościu zajęli najwyższe miejsce na podium.

Dumni z osiągniętych przez naszych kolegów wyników życzymy im dalszych sukcesów i trzymamy kciuki w kolejnych kolarskich zmaganiach.
D.K-B.

  • jadąca na rowerze sierż. Monika Mazur podczas wyścigu
  • na rowerze st. sierż. Radosław Wasilewski podczas wyścigu
  • laureaci Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB w kat. mężczyzn, I miejsce na podium - policjant z Zamościa st. sierż. Radosław Wasilewski
  • laureatki Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB w kat. kobiet, I miejsce na podium - sierż. Monika Mazur policjantka z Zamościa