Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

47-letni kierujący citroenem z poważnymi obrażeniami pogotowiem lotniczym został przetransportowany do szpitala, po tym jak jego auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Prawdopodobnie kierujący jechał zbyt szybko i był nietrzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze powiatowej w m. Krzak. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec gm. Nielisz kierując citroenem na łuku drogi w lewo nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, wpadł do rowu a następnie uderzył w drzewo.Z obrażeniami ciała helikopterem został przetransportowany do szpitala.

Prawdopodobnie przyczyną utraty panowania nad pojazdem była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się 47-latek oraz stan nietrzeźwości. Jednak dokładny wynik stężenia alkoholu w organizmie kierującego citroenem będzie znany po wykonaniu badania jego krwi.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali mundurowi wykonując czynności procesowe na podstawie, których ustalony zostanie dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Nadmierna prędkość, brawurowa jazda niedostosowana do umiejętności kierowcy oraz panujących warunków może mieć tragiczny w skutkach finał. Pamiętajmy również o obowiązku zachowania trzeźwości za kierownicą.  
D.K-B.

  • zniszczony pojazd m. Citroen
  • w drzewach elementy rozbitego citroena
  • łuk drogi, na którym doszło do wypadku, w drzewach rozbity citroen

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.