Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Zamość

Zamojscy policjanci poszukują właściciela portfela zagubionego na terenie szpitala im. Jana Pawła II. Do odebrania są również dwa telefony komórkowe przekazane przez pracownika ochrony sklepu na ul. Wierzbowej. Przedmioty można odebrać w siedzibie zamojskiej jednostki policji.

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu na właściciela czeka portfel w bordowym kolorze, który został zagubiony na terenie szpitala im. Jana Pawła II w Zamościu. O znalezieniu portfela na początku marca powiadomił pracownik ochrony szpitala i przekazał zgubę zamojskiej policji.

W siedzibie komendy czekają również na właścicieli dwa telefony komórkowe. Pracownik ochrony sklepu na ul. Wierzbowej znalazł je na terenie sklepu i miesiąc temu przekazał policjantom. Jeden z telefonów m. Samsung jest w czarnym kolorze, natomiast i-Phone, również w czarnym kolorze, na bokach posiada obwódki w srebrnym kolorze.   

Właścicieli zgubionych przedmiotów prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00, tel. 84 677-13-22.

W sprawie telefonów można kontaktować się również z dzielnicowym sierż. szt. Tomaszem Gliwińskim – tel. 734 407 389, natomiast w sprawie portfela – z dzielnicowym sierż. szt. Łukaszem Gębala, tel. 734 403 724.
D.K-B.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.